Operator wózka widłowego z doświadczeniem

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko:  OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
  • kontrola zgodności towaru
  • przygotowanego do wysyłki
  • przyjęcie towaru do magazynu
  • pomocnicze prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego (Uprawnienia UDT)
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy ze skanerem magazynowym
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • rzetelność
  • motywacja do pracy
Dodatkowe
  • umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego stanu
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Rudniki
  • dni i godziny czasu pracy według ustaleń z pracodawcą
  • umowę zlecenie/umowę o pracę