MALARZ/PIASKARZ

od 4800 do 5120 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

BASE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: MALARZ/PIASKARZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Malowanie elementów konstrukcji stalowych metodą natryskową oraz hydrodynamiczną
  • Obsługa maszyny do piaskowania, skiełkowania konstrukcji metalowych
  • Skiełkowania małych elementów i zbiorników wykonanych ze stali nierdzewnej
  • Współpraca z działem technicznym przy aktualnych naprawach i remontowaniu urządzeń i maszyn w dziale produkcji
Wymagania
  • Umiejętności obsługi maszyn, narzędzi
  • Sumienności, dokładności i precyzyjności
  • Znajomości procesu malowania konstrukcji stalowych metodą natrysku konwencjonalnego i hydrodynamicznego-mile widziane
Dodatkowe
  • Doświadczenie w obróbce strumieniowo-ściernej-mile widziane
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Koszwały
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • Umowę zlecenie/umowa o pracę