HYDRAULIK/ POMOCNIK HYDRAULIKA

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE POŻ-PLISZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: HYDRAULIK/ POMOCNIK HYDRAULIKA

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Montaż i uruchamianie instalacji hydraulicznych na obiekcie (instalacje hydrantowe, tryskaczowe, mgły wodnej, systemy gaszenia gazem)
  • Serwis i konserwacja instalacji hydraulicznych
  • Wykonywanie prób hydraulicznych instalacji
  • Współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym
Wymagania
  • Certyfikatów i uprawnień (pracodawca również zapewnia odpowiednie szkolenia)
  • Gotowości do delegacji
  • Prawo jazdy kategoria - B
  • Doświadczenia w montażu orurowania
  • Rzetelności, skrupulatności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Analitycznego i logicznego myślenia
Dodatkowe
  • Doświadczenia, mile widziane
Oferujemy
  • Miejsce pracy: praca w delegacji na terenie Polski
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wg ustalonego grafiku
  • Umowę o pracę na okres próbny