Pielęgniarka/pielęgniarz

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Centrum Opieki Serenus Gdańsk poszukuje pracownika na stanowisko: PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 30/32 Gdańsk lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • dbanie o bezpieczny i komfortowy pobyt naszych Mieszkańców
  • kompleksowa opieka pielęgniarska nad Mieszkańcem
  • rozkładanie, podawanie leków, pobieranie materiału do badań oraz wykonywanie testów diagnostycznych
  • współpraca z lekarzami i personelem opiekuńczo terapeutycznym (m.in.: umawianie wizyt lekarskich) prowadzenie stosownej dokumentacji
  • udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych
  • współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców
  • kształtowanie wśród mieszkańców więzi koleżeńskich
  • tworzenie warunków domowych
Wymagania
  • wykształcenie średnie medyczne lub wykształcenie wyższe pielęgniarskie
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Ujeścisko
  • elastyczny czas pracy (8/12/), praca dzienna
  • umowę o pracę