MONTER/SPAWACZ TIG/SZLIFIERZ

od 4242 do 5500 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma BLUDNICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: MONTER/SPAWACZ TIG/SZLIFIERZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Montaż oraz składanie wyrobów z gotowych elementów (ze stali nierdzewnej)
Wymagania
  • Wykształcenia zasadniczego zawodowego
  • Umiejętności obsługiwania elektronarzędzi ręcznych
  • Zdolności manualnych (wykonywanie wyrobów z dużą precyzją)
  • Znajomości spawania metodą TIG (uprawnienia niewymagane)
  • Dbania o jakość produktu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Samodzielności
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Lisewiec
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00 (istnieje również możliwość pracy w soboty)
  • Umowę o pracę na okres próbny
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego