Operator wózka widłowego – praca na 3 zmiany

4241 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

Firma ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • załadunek i rozładunek towaru (ręczny/wózkiem widłowym)
  • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów
  • transport i składowanie towarów na terenie magazynu
  • przygotowywanie prób przesyłek dla klientów
  • przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • praca na wózku widłowym wysokiego składu
Wymagania
  • wykształcenie średnie zawodowe
  • obsługa wózka widłowego
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • umowę o pracę na okres próbny
  • praca w systemie 3-zmianowaym (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiąc