MONTER/KONSERWATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

od 5000 do 6000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Pszczółki
Wymagane doświadczenie

ECO PROBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: MONTER/KONSERWATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Realizacja inwestycji dotyczących budowy siedzi i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Wykonywania prac naprawczych związanych z usuwaniem awarii sieci wodno-kanalizacyjnych (w tym prace wykonywane w wykopach)
  • Wykonywanie prac związanych z obsługą, eksploatacją i konwersacją na sieciach, przyłączach wod-kan oraz obiektach stacji uzdatniania wody, hydroforni, przepompowani ścieków
  • Wykonywanie prac związanych z wymianą armatury na sieciach wodnych. Wykonywania prac związanych z monitoringiem obiektów wod-kan
  • Pełnienie dyżurów po godzinach pracy w ramach pogotowia wod-kan
  • Prowadzenie pojazdu służbowego o masie całkowitej 3,5t.
Wymagania
  • Doświadczenia na stanowisku montera/konserwatora siedzi wod-kan
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności czytania planów oraz rysunków technicznych
  • Dbałosci o powierzony sprzęt
  • Dokładności
  • Rzetelności oraz samodzielności
Oferujemy
  • Umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00
  • Miejsce pracy: Pszczółki