PRACOWNIK DS.EKSPLOATACJI ORAZ IWESTYCJI

od 5000 do 6000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Pszczółki
Wymagane doświadczenie

ECO PROBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK DS.EKSPLOATACJI ORAZ IWESTYCJI

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych oraz prowadzenie spraw z zakresu gospodarki wod-kan, m..in.
  • Zawieranie umów z kierownikiem budowy, geodetą wraz z dokonywaniem zgłoszeń do PINB.
  • Przygotowanie wycen, sporządzania umów oraz realizacja dzielności handlowej z zakresu infrastruktury wod-kan.
  • Sporządzanie wniosków oraz prowadzenie spraw dotyczących zajęcia pasa drogowego.
  • Przyjmowanie zgłoszeń od Klientów z zakresy ekspoatacji sieci wodkan
  • Przygotowanie umów dotyczących rozbudowy sieci wod-kan.
  • Przygotowanie odpowiedzi na wnioski mieszkańców z zakresu bieżącej eksploatacji.
  • Prowadzenie książek obiektów budowlanych
Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania planów oraz rysunków
  • Technicznych oraz pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Samodzielność.
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Pszczółki
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00
  • Umowę zlecenie/umowę o pracę