Recepcjonistka / rejestratorka medyczna – praca dodatkowa

do ustalenia
Część etatu
Umowa zlecenie
Warszawa
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Orthos szuka pracownika na stanowisko: Recepcjonistka / rejestratorka medyczna. Poszukiwana osoba do pracy w rejestracji – obsługa klientów firmy, przyjmowanie płatności, planowanie kalendarza wizyt, organizacja pracy w rejestracji. Zapewniane kompleksowe szkolenie.

Zakres obowiązków
  • obsługa klientów firmy
  • przyjmowanie płatności
  • planowanie kalendarza wizyt
  • organizacja pracy w rejestracji
Wymagania
  • otwartość oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami i współpracownikami
  • punktualność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dbałość o porządek stanowiska pracy
  • umiejętności sprzedażowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
  • kompleksowe szkolenia
  • pracę w przychodzi przychodni przy metrze Natolin (Ursynów)
  • praca głównie popołudniami, od godziny 15.00 do 20.00 - 21.00 , w wybrane dni tygodnia oraz dwa weekendy w miesiącu