OPIEKUN/KA MEDYCZNY/A

od 28 do 35 zł brutto/godz.
Pełny etat
Umowa o dzieło
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

PULS-MEDIC SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUN/KA MEDYCZNY/A

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych
  • Współpraca z pielęgniarką w zakresie realizowania planu opieki nad pacjentami niesamodzielnymi
  • Świadczenie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej
  • Pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • Przygotowywanie i podanie posiłków oraz napojów dostosowanych do potrzeb podopiecznego
  • Robienie zakupów
  • Realizacja recept
  • Monitorowanie przyjmowania leków wcześniej przygotowanych przez pacjenta lub rodzinę
  • Towarzyszenie w dotarciu np. do lekarza, pomoc w załatwieniu spraw urzędowych
  • Podtrzymywanie i rozwijanie zainteresowań podopiecznych
Wymagania
  • Wykształcenia średniego ogólnokształcącego
  • Ukończenie szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie opiekun medyczny
  • Doświadczenie w pracy z osobami chorymi, starszymi
  • Umiejętności współpracy z pacjentem, towarzyszeniu mu w chorobie i pomaganie w pokonywaniu codziennych trudności
  • Posiadanie umiejętności interpersonalnych ułatwiających porozumiewanie się z pacjentem
  • Kursy potwierdzające umiejętności opieki nad podopiecznym
  • Mile widziane prawo jazdy i mobilność na terenie Gdańska
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Pracę w godzinach: 09:00-17:00, dni pracy do uzgodnienia z pracodawcą
  • Umowę zlecenie/umowę o świadczenie usług