Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowalnych

8200 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych. Umowa o pracę. Praca w pełnym wymiarze czasu prac w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Zakres obowiązków
  • ocen technicznych i typowania robót budowlanych i drogowych
  • opracowanie przedmiarów robót
  • opracowanie kosztorysów inwestorskich
  • nadzór nad terminowością zatwierdzania remontów
  • archiwizacja materiałów poszczególnych zadań
  • przygotowywanie dokumentów do kontroli
  • weryfikacji ocen, typowania robót, przedmiarów i kosztorysów
  • uczestnictwo w komisjach przetargowych
  • rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi na korespondencję w zakresie spraw budowlanych i drogowych
  • analizowanie przeglądów technicznych budynków
  • ocena przydatności wykonanej dokumentacji projektowo – kosztorysowej
Wymagania
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe
  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowlanym
  • uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno – budowlanej
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie: Prawo budowlane, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Ustawa o własności lokali, Prawo zamówień publicznych, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Rozporządzenia pochodne do w/w ustaw
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, program do kosztorysowania – NORMA
  • staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 6 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem
Dodatkowe
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym
  • uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności drogowej lub doświadczenie w tym zakresie
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia