SZLIFIERZ

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Koszwały
Wymagane doświadczenie

BASE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: SZLIFIERZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Szlifowanie, prostowanie i obróbka elementów metalowych - spoin i nadlewów spawalniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie powierzchni do prac spawalniczych
  • Samokontrola wykonanych prac
  • Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania
  • Wykształcenia zasadniczego zawodowego
  • Doświadczenia i umiejętności w przemysłowym spawaniu stali i/lub aluminium w metodach TIG i/lub MIG/MAG
  • Uprawnienia spawalniczego
  • Umiejętności spawania sekcji rurowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności monterskie
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego, szczególnie w zakresie oznaczenia spoin
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Gotowości do podjęcia pracy
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Koszwały
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • Umowę zlecenie/umowa o pracę