SPAWACZ MIG/MAG (umowa zlecenie!)

od 4800 do 6300 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Koszwały
Wymagane doświadczenie

BASE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Spawanie stali węglowej w metodach MIG/MAG
  • Montaż elementów w oprzyrządowaniu
  • Dotrzymanie zasad BHP oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Wymagania
  • Doświadczenia w przemysłowym spawaniu stali
  • Uprawnienia spawalniczego
  • Umiejętności spawania MAG
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności spawania rur będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenia zawodowego
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Koszwały
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • Umowę zlecenie/umowa o pracę