KONTROLER JAKOŚCI

4500 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Koszwały
Wymagane doświadczenie

BASE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • kontrola jakości wyrobów gotowych ze stali i aluminium
  • kontrola międzyoperacyjna (metody wizualne i wymiarowe)
  • odbiór jakościowy detali. Prowadzenie dokumentacji jakościowej produktu
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • nadzór nad narzędziami pomiarowymi
  • optymalizacja i wdrażanie nowych procesów jakościowych
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego (licencjat)
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku kontrolera jakości w firmie produkcyjnej z branży metalowej
  • Znajomości dokumentacji technicznej
  • Znajomości dokumentacji spawalniczej
  • Podstawowowej umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu: suwmiarka, miarka, kątomierz, wysokościomierz
  • Dodatkowym atutem będą znajomość systemów zarządczych ISO 9001 , LEAN, QRM. Mile widziane VT 12, PT 1 2 (nie wymagane)
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Koszwały
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • Umowę zlecenie/umowa o pracę