PRACOWNIK SOCJALNY

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Firma Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK SOCJALNY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z instytucjami zajmującymi się sprawami socjalno bytowymi w imieniu pacjentów
  • Kompletowanie i aktualizowanie dokumentacji pacjentów skierowanych do Domów Pomocy
  • Podejmowanie interwencji w sytuacjach konfliktowych w środowisku pacjenta
  • Nawiązanie i utrzymanie kontaktu z rodziną, opiekunami pacjentów
  • Współpraca z kuratorami i opiekunami sądowymi pacjentów w niezbędnym zakresie
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji
  • Przestrzeganie Karty Praw Pacjenta oraz uregulowań prawnych związanych z realizacją ustawy o Ochronie Zdrowia Psychicznego z dnia 19.08.1994 z poźn. zm.
Wymagania
  • Dyplom pracownika socjalnego
  • Studium Pracowników Socjalnych lub Dyplom Wyższej Szkoły Zawodowej o specjalności praca socjalna
  • Doświadczenie w pracy środowiskowej
  • Doświadczenie w pracy z osobami chorującymi psychiczne
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz Górny
  • Pracę wg grafiku ułożonego z miesięcznym wyprzedzeniem
  • Umowę o pracę
  • Rozpoczęscie pracy od 01.07.2024r