Starszy specjalista ds. zamówień publicznych w dziale operacyjnym

5000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W GDAŃSKU poszukuje pracownika na stanowisko: STARSZY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W DZIALE OPERACYJNYM

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie kontroli w miejscu realizacji przedsięwzięć, w szczególności dofinansowanych ze środków pozyskanych w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na obszarze województwa pomorskiego, w tym m.in.: analiza dokumentacji wskazanej do kontroli (wniosek o dofinansowanie, umowa o dofinansowanie lub oświadczenie woli o zawarciu umowy dofinansowania, wniosek o płatność wraz z załącznikami, protokoły odbioru wykonawcy, dokumenty księgowe i inne), przygotowywanie zakresu kontroli umożliwiającego zweryfikowanie stanu faktycznego podczas kontroli w miejscu realizacji inwestycji
  • przygotowanie planów kontroli dla każdego wyjazdu w miejsce realizacji inwestycji
  • ustalanie z beneficjentem terminów kontroli w miejscu realizacji inwestycji, prowadzenie kontroli w miejscu realizacji przedsięwzięcia zgodnie z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi i wytycznymi
  • sporządzanie dokumentacji fotograficznej, oświadczeń, notatek służbowych, dokumentowanie ustaleń z kontroli w miejscu realizacji przedsięwzięcia poprzez sporządzanie podczas jej przeprowadzania odpowiednich protokołów
  • formułowanie uwag i zaleceń pokontrolnych, dokumentowanie wyników przeprowadzonej kontroli w miejscu realizacji przedsięwzięcia
  • prowadzenie kontroli na dokumentach prawidłowości realizacji umów dofinansowywanych ze środków WFOŚiGW w Gdańsku
  • udział w działaniach związanych ze zwalnianiem zabezpieczeń umów o dofinansowanie
  • udział w obsłudze formalno-finansowej porozumień i umów zawartych z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu realizacji wspólnych programów priorytetowych
  • obsługa informatyczna wykonywanych czynności, w tym w szczególności obsługa Zintegrowanego Systemu Informatycznego
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów, procedur i wytycznych w zakresie ubiegania się o dofinansowanie,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia kontroli
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych, w tym biegła obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność krytycznej analizy, oceny dokumentów i stanu faktycznego zastanego w miejscu realizacji przedsięwzięcia pod kątem zgodności z obowiązującymi wymogami udzielania dofinansowania, zawartymi umowami i złożonymi oświadczeniami,
  • jasnego i precyzyjnego redagowania pism i interpretowania przepisów prawa
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, dyspozycyjność
Dodatkowe
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku/specjalizacji szeroko rozumianej ochrony środowiska i/lub w zakresie budownictwa - mile widziane
  • realizacja oraz rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zagranicznych, UE i/lub środków publicznych - miło widziane
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Śródmieście
  • pracę od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 07:00-17:00
  • umowę o pracę