Kierownik obiektu

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Komenda Stołeczna Policji poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik obiektu. Zapewniona umowa o pracę na czas określony. 27,72% premii, + dodatek za wysługę lat przysługujący po 5 latach pracy, + 572 zł dodatku funkcyjnego.

Zakres obowiązków
  • organizowanie i przydzielanie zadań konserwacyjno remontowych realizowanych podległych pracowników
  • nadzór i monitorowanie wykonywanych prac remontowo-budowlanych na podstawie otrzymanych zleceń
  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji związanej z zakupem materiałów budowlanych i narzędzi
  • planowanie potrzeb materiałowo-finansowych w zakresie zaopatrzenia w materiały budowlane i narzędzia
  • udział w uzgodnieniach dotyczących wprowadzeń i odbiorów prac
  • realizacja powierzonych prac zgodnie z prawem budowlanym oraz innymi obowiązującymi przepisami przy właściwym zużyciu materiałów, wykorzystaniu niezbędnego sprzętu, z zatwierdzonymi planami techniczno ekonomicznymi, harmonogramami i dokumentacją techniczną
  • bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń
  • opracowywanie harmonogramów prac i bieżąca ich aktualizacja
  • uczestniczenie w komisjach odbiorów i przeglądów prac
  • nadzorowanie usuwania usterek ujawnionych w czasie odbiorów końcowych
Wymagania
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • 3 lata doświadczenia zawodowego
  • umiejętności podejmowanie decyzji
  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego
  • organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS OFFICE
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • 27,72% premii
  • dodatek za wysługę lat przysługujący po 5 latach pracy
  • 572 zł dodatku funkcyjnego