Kierowca samochodu powyżej 3,5 t

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
pomorskie
Wymagane doświadczenie

POCZTA POLSKA S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWCA SAMOCHODU POWYŻEJ 3,5 T

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 30/32 Gdańsk lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 tony
  • załadunek i rozładunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem)
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek
  • obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu oraz dbanie o jego stan techniczny
Wymagania
  • prawo jazdy kategorii C lub C+E
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda)
  • kursu na przewóz rzeczy oraz karty pojazdu
  • samodzielność
  • dokładność
  • sumienność
  • obsługa urządzenia mobilnego
Oferujemy
  • miejsce pracy: Pruszcz Gdański
  • pracę głównie od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty wg grafiku
  • umowę zlecenie/umowę o pracę