KOSZTORYSANT

od 4242 do 8000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Pruszcz Gdański
Wymagane doświadczenie

Firma WODKAN GNIECH SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: KOSZTORYSANT

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Sporządzanie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów inwestorskich, zamiennych, powykonawczych, do przetargów oraz na potrzeby dotacji unijnych
  • Sporządzania ofert i ich aktualizacja
  • Sporządzanie optymalizacji kosztowych realizacji inwestycji
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert
  • Zatwierdzeń materiałów itp. sporządzanie i prowadzenie rozliczeń budowy
Wymagania
  • Doświadczenia zawodowego, minimum 3 lata
  • Znajomości rozwiązań technicznych i materiałowych w branży wodno-kanalizacyjnej
  • Znajomości technologii robót
  • Umiejętności czytania dokumentacji i jej analizy
  • Znajomości obsługi programów do kosztorysowania w szczególności Norma Pro
  • Znajomości programów Office i AutoCad
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Łęgowo
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w przedizale godzin 07:00-17:00
  • Pracę od 01.04.2024
  • Umowę o pracę na okres próbny