Pomoc laboratoryjna w Siedlcach

4290 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Siedlce
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach poszukuje osoby na stanowisko Pomoc laboratoryjna. Oferowana umowa o pacę na okres próbny. Praca na jedną zmianę, z rozpoczęciem o 7 rano.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie bieżącego przeglądu zleceń oraz rejestrowanie próbek do badań w systemach informatycznych w Laboratorium
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej próbek przyjętych do badań
  • przyjmowanie opłat za usługi świadczone przez Laboratorium i wystawianie rachunków za wykonane badanie laboratoryjne
  • sporządzanie raportów kasowych
  • sporządzanie raportów miesięcznych
  • mycie i odmrażanie urządzeń chłodniczych
  • bieżące utrzymanie czystości i porządku pomieszczeń Laboratorium i ciągów komunikacyjnych (schody, korytarze), sanitarnych i socjalnych zgodnie z harmonogramem pracy
Wymagania
  • umiejętność wykonywania zawodu
Dodatkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • staranność
  • obowiązkowość
  • dyspozycyjność
Oferujemy
  • miejsce parkingowe na terenie Laboratorium
  • możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • możliwość skorzystania z niskoprocentowej pożyczki mieszkaniowej
  • wsparcie finansowe w trudniej sytuacji życiowej
  • dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowania stażu pracy
  • nagrody jubileuszowe
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)