Starszy technik na komendzie policji

3900 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Komenda Stołeczna Policji poszukuje pracownika na miejsce: Starszy technik. Oferowana umowa o pracę w zastępstwie. Praca na jedną zmianę + premia i dodatek za wysługę lat.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej mundurowej na podstawie zatwierdzonych dokumentów przychodowo rozchodowych
  • zaopatrywanie jednostek i komórek organizacyjnych KSP w przedmioty mundurowe
  • sporządzanie zestawień oraz korekt planów zamówień publicznych na przedmioty znajdujące się w zakresie działalności
  • przygotowywanie dokumentów dotyczących zakupu przedmiotów mundurowych, wyposażenia specjalnego, środków higieny i ochrony osobistej, odzieży roboczej i ochronnej oraz dokumentów dotyczących świadczenia usług pralniczych oraz dezynfekcyjnych w tym oszacowanie wartości zamówienia
  • udział w pracach Komisji Wydziału Zamówień Publicznych KSP
  • przygotowywanie, przeprowadzanie i udzielanie zamówienia publicznego poniżej wartości progowej w zakresie swojej działalności
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowych oraz współpraca w tym zakresie z Wydziałem Zamówień Publicznych
  • sporządzanie zamówień na dostawy sprzętu i materiałów w zakresie swojej działalności
  • kompletowanie rachunków i faktur, sprawdzanie ich pod względem merytorycznym
  • prowadzenie kontroli merytorycznej dowodów księgowych
  • weryfikacja dokumentów finansowych w zakresie poprawności merytorycznej i finansowej
  • wystawianie i podpisywanie dokumentów przychodowo-rozchodowych
  • stała współpraca z komórką finansową Wydziału Zaopatrzenia w zakresie swoich kompetencji
  • wycena arkuszy spisowych inwentaryzacji, wykazów do kwalifikacji i likwidacji
  • wycena szkód oraz zdjęcie z ewidencji na podstawie dokumentów otrzymanych z Wydziału Finansów i Budżetu KSP
Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • wykształcenie średnie
  • staż pracy: 2 lata
  • znajomość zasad gospodarki materiałowo-technicznej oraz przepisów o umundurowaniu
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • premię 18,31% wynagrodzenia zasadniczego
  • dodatek za wysługę lat