ELEKTRYK – KONSERWATOR

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdynia
Wymagane doświadczenie

Firma CLIMAREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK – KONSERWATOR

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście ul. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Nadzór i koordynacja nad procesami elektroenergetycznymi w zakresie funkcjonowania zakładu
  • Wykonywanie zaplanowanych przeglądów oraz konserwacji instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń
  • Wsparcie działu mechanicznego w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
Wymagania
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku elektryka w firmie produkcyjnej
  • Minimum wykształcenia średniego technicznego (elektryczne, elektrotechniczne, automatyczne, energetyczne)
  • Uprawnienia SEP do 1kVw zakresie eksploatacji i dozoru
  • Dobrej organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdynia, Chylonia
  • Pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • Umowę o pracę