Konsultantka/doradczyni klienta w sklepie z kosmetykami naturalnymi

do ustalenia
Część etatu
Umowa zlecenie
Gdynia
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Mydlarnia u Franciszka zatrudni konsultantkę do punktu w Gdyni na ul. Żwirki i Wigury w wymiarze około 20-25 godzin na tydzień.

Zakres obowiązków
  • obsługa klientów
  • doradzanie w wyborze kosmetyków
  • dbałość o miejsce pracy i powierzone narzędzia pracy
Wymagania
  • dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uśmiech, pozytywne nastawienie
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania relacji z klientami
  • chęć do zdobywania/ poszerzania wiedzy z zakresu kosmetyków i pielęgnacji
Dodatkowe
  • status studenta/ucznia
Oferujemy
  • umowę zlecenie i system premiowy
  • program ambasadorski i możliwość bezpłatnego testowania kosmetyków (raz na miesiąc)
  • zniżki na produkty
  • możliwości rozwoju oraz dostęp do szkoleń doskonalących, które są doliczane do czasu pracy
  • wsparcie ze strony załogi i przełożonych
  • przyjazną atmosferę
  • pachnące miejsce pracy