Konsultant ds. sprzedaży na umowę o pracę

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Cassiopeia jewellery z radością ogłasza otwarcie flagowego sklepu w Galerii Mokotów. Poszukuje osoby na stanowisko: Konsultant Sprzedaży do reprezentacji marki.

Zakres obowiązków
  • demonstrowanie głębokiego zrozumienia naszych kolekcji biżuterii i prowadzenie klientów w ich wyborze
  • nawiązywanie kontaktu z klientami, zapewniając spersonalizowane doświadczenie zakupowe, które odzwierciedla luksus i wyjątkowość Cassiopeia
  • udział w szkoleniach i ciągły rozwój swoich umiejętności
Wymagania
  • pasjonactwo biżuterii i trendów w modzie.
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Dodatkowe
  • wcześniejsze doświadczenie w handlu detalicznym lub na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • rekrutację online
  • prowizję do wynnagrodzenia
  • możliwości rozwoju kariery w szybko rozwijającej się marce
  • zniżki i prezenty pracownicze w Cassiopeia