Sprzedawca/kasjer bez doświadczenia

do ustalenia
Część etatu
Umowa o pracę
Dąbrowa Górnicza
Doświadczenie niewymagane

Biedronka poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/kasjer. Miejsce pracy – Dąbrowa Górnicza | ul. Majakowskiego.

Zakres obowiązków
  • profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru
  • przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie
Wymagania
  • otwartość na kontakt z klientami
  • gotowość do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i w weekendy
  • gotowość do pracy fizycznej
  • zaangażowanie i nastawienie na współpracę
Oferujemy
  • umowa o pracę bez okresu próbnego
  • wynagrodzenie podstawowe i nagroda za obecność oraz premia operacyjna
  • podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy
  • nagrody finansowe do 1000 zł brutto za polecenie pracownika
  • możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25);