Kierownik stacji – Circle K

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Legnica
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Circle K – Legnica poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik stacji. Umowa o pracę – pełen etat. Wymagane odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie stacji zgodnie ze standardami firmy
  • realizacja wyznaczonych celów (w tym sprzedażowych)
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem
  • motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników
  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta
  • odpowiedzialność za wdrażanie nowych produktów
  • dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji
  • nadzór nad gospodarką magazynową
  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy
Wymagania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i placówką handlową
  • umiejętności analityczne i koncentracja na osiąganie wyników
  • zorientowanie na klienta i znajomość technik sprzedaży
  • znajomość pakietu MS Office
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętności miękkie (motywowanie, słuchanie, docenianie pracowników)
  • dobra organizacja pracy i sprawne zarządzanie czasem
  • elastyczność i otwartość na zmiany
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy od pierwszego dnia pracy
  • system podwyżkowy
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji, bezpłatna kawa w czasie pracy
  • program Wsparcia Pracowników dla Ciebie i Twoich najbliższych - bezpłatne porady psychologiczne, zawodowe, prawne i finansowe
  • szkolenia wdrożeniowe (w tym e-learningi i interaktywna mobilna gra szkoleniowa CK Leading Star)