Spawacz na umowę o pracę

3641 zł netto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie

Komenda Stołeczna Policji poszukuje osoby na stanowisko: Spawacz. Zapewniona umowa o pracę na czas określony. Praca w systemie jednozmianowym, z premią i dodatkiem za wysługę lat.

Zakres obowiązków
  • wykonywanie czynności spawacza elektrycznego i gazowego elementów instalacji sanitarnych z wykorzystaniem umiejętności i wiedzy zgodnej z warunkami posiadanych uprawnień spawacza gazowego i elektrycznego
  • bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń
  • niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem
  • wykonywanie przydzielonych prac w zakresie posiadanej specjalności
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • sumienność
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych ozn. klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • książeczka spawacza
  • uprawnienia spawalnicze
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • 16,49% premii
  • dodatek za wysługę lat