Pracownik dorywczy do obsługi pogrzebów

do ustalenia
Część etatu
Umowa zlecenie
Tarnobrzeg
Doświadczenie niewymagane

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek, z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul. Szpitalna 8, to renomowana firma oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe. Poszukuje osób do pracy dorywczej, które wesprą zespół w organizacji i obsłudze ceremonii pogrzebowych.

Zakres obowiązków
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji ceremonii pogrzebowych
  • asystowanie przy transporcie trumny i urny
  • udział w przygotowaniu miejsca pochówku
  • wsparcie dla rodziny zmarłego i uczestników ceremonii
Wymagania
  • wysoka kultura osobista i empatia
  • gotowość do pracy w godzinach elastycznych, w tym w weekendy
  • dobra kondycja fizyczna
  • szacunek dla zasad i tradycji związanych z ceremoniami pogrzebowymi
Dodatkowe
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
Oferujemy
  • pracę głównie w dni robocze, z możliwością pracy w weekendy
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów, w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia
  • szkolenie wprowadzające, przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań