NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 3 poszukuje pracownika na stanowisko: NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej
  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców
  • Przygotowywanie opinii o dziecku
  • Podejmowania działań profilaktycznych
  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu
  • Współpraca z rodzicami
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne, lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
  • Ciepłego i serdecznego podejścia do wychowanków przedszkola
  • Uczciwości i sumienności w wypełnianiu obowiązków
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Orunia
  • Pracę w przedziale godzin od 07.00-17.00
  • Umowę o pracę