Nauczycielka/nauczyciel o profilu weterynaryjnym

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

TEB EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: NAUCZYCIELKA/NAUCZYCIEL WETERYNARZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36  lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć z klasami Technikum TEB Edukacja w Gdańsku w roku szkolnym 2023/2024. Przedmioty zawodowe weterynaryjne: Profilaktyka i leczenie chorób zwierząt, Profilaktyka i leczenie chorób zwierząt w praktyce, Kontrola i nadzór weterynaryjny w praktyce, Anatomia i fizjologia zwierząt
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub w trakcie studiów lub z zamiarem rozpoczęcia
  • doświadczenie w pracy nauczyciela
Dodatkowe
  • znajomość dziennika elektronicznego Librus - mile widziane
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz
  • pracę w szkole dziennej, zajęcia od poniedziałku do piątku, ilość godzin: 23 godziny lekcyjne na tydzień, możliwe przejęcie części godzin, preferowana dyspozycyjność: wtorek 9:55-16:15, środa 8:05-15:20, czwartek 9:00-16:15
  • umowę zlecenie/ umowa o pracę - data rozpoczęcia do uzgodnienia
  • dopasowanie planu zajęć do Państwa potrzeb i dyspozycyjności. Istnieje możliwość długofalowej współpracy
  • aplikacje rozpatrywane są na bieżąco w czasie rekrutacji