Dom Opieki Seniora w Stanisławowie

Dane kontaktowe:

Adres:

Papiernia 4,
05-304 Stanisławów

Lokalizacja: Pod lasem
Miasto: Papiernia
Województwo: mazowieckie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom Opieki Seniora znajduje się w Papierni – to niewielka wieś na terenie gminy Stanisławów. Pensjonat przeznaczony jest dla nie więcej niż 40 osób. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, dzięki czemu z jego oferty mogą skorzystać osoby niepełnosprawne fizycznie. Na pensjonariuszy czekają komfortowe pokoje z łazienkami, przestronna jadalnia z aneksem kuchennym oraz przytulny pokój dziennego pobytu z kominkiem.

Oferta Domu Opieki Seniora w Stanisławowie

Pensjonariusze domu opieki w Papierni-Stanisławowie mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarską, a także opiekę lekarza medycyny rodzinnej. Dodatkowe świadczenia, na jakie mogą liczyć mieszkańcy ośrodka to:

 • dostęp do świadczeń medycznych,
 • konsultacje u lekarzy specjalistów,
 • posługa duszpasterska i udział w praktykach religijnych,
 • udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych,
 • terapia zajęciowa (arteterapia, muzykoterapia, ergoterapia).

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki Seniora w Stanisławowie?

Dom opieki w Papierni – Stanisławowie to placówka prywatna dysponująca zaledwie 40 miejscami. Ośrodek ma charakter koedukacyjny. Jego mieszkańcy to osoby w podeszłym wieku, niepełnosprawne fizycznie i przewlekle chore.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki Seniora w Stanisławowie

Dom Opieki Seniora w Stanisławowie to obiekt pozbawiony barier architektonicznych. Ośrodek dysponuje 40 miejscami stałego pobytu. Seniorzy mieszkają w wygodnie urządzonych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Na miejscu mają do dyspozycji windę osobową, przestronną jadalnię z aneksem kuchennym oraz pokój dziennego pobytu z kominkiem i tarasem widokowym skierowanym na ogród.

Na terenie budynku rozmieszczone są standardowo wyposażone łazienki. Pomieszczenia sanitarne są dostosowane do potrzeb o ograniczonej sprawności ruchowej. Znajdują się w nich specjalne uchwyty, poręcze oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajduje się ponadto gabinet medycznej pomocy doraźnej.

Położenie geograficzne Domu Opieki Seniora w Stanisławowie

Dom Opieki Seniora w Stanisławowie jest jednym z domów opieki w województwie mazowieckim. Papiernia to niewielka wieś położona w centralnej Polsce. Miejscowość jest znajduje się w powiecie mińskim, w gminie Stanisławów.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki Seniora w Stanisławowie

Ośrodek mieści się w Papierni pod numerem 4. W jego najbliższym otoczeniu znajduje się przystanek PKS, co umożliwia dogodny dojazd do placówki. Budynek domu opieki usytuowany jest na ogrodzonej działce, która jest do dyspozycji mieszkańców.

Papiernia, Mazowieckie, 05-304, Polska.

Do Papierni można dojechać także samochodem. Kilka kilometrów od domu biegnie droga krajowa nr 50, stanowiąca otwartą od północy obwodnicę aglomeracji warszawskiej.

Teren przed Domem Opieki Seniora w Stanisławowie
Teren przed Domem Opieki Seniora w Stanisławowie

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki Seniora w Stanisławowie

Dom Opieki Seniora w Stanisławowie jest domem opieki położonym pod lasem. Papiernia to cicha i spokojna miejscowość, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku. W najbliższej okolicy znajduje się nawet kilka ciekawych atrakcji. W promieniu 20 km od miejscowości warto odwiedzić Pałac Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz Zamek Liw w Węgrowie. Osobom zmotoryzowanym polecamy udać się do Warszawy. W ciągu kilku godzin można w stolicy zobaczyć:

 • Pałac Kultury i Nauki,
 • Muzeum Powstania Warszawskiego,
 • Centrum Nauki Kopernik,
 • Muzeum Narodowe,
 • Rynek Starego Miasta,
 • Narodowe Muzeum Techniki,
 • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Fot.: www.dom-seniora.org

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie