Dom Opieki GERMED w Łomiankach

Dane kontaktowe:

 • 22
 • 513
 • 604
 • 513
Adres:

05-092 Łomianki,
ul. Narciarska 15

Lokalizacja: Pod lasem W mieście
Miasto: Łomianki
Województwo: mazowieckie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom Opieki GERMED znajduje się w podwarszawskich Łomiankach, na skraju Parku Kampinoskiego. Ośrodek leży na ponad 2 ha, zalesionej działce, która jest do dyspozycji mieszkańców. Pensjonariusze domu mieszkają w komfortowych pokojach. Na miejscu czeka też na nich przestronny pokój dzienny pełniący funkcję jadalni. Ośrodek prowadzony jest przez lekarza z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i opiece nad seniorami.

Oferta Domu Opieki GERMED w Łomiankach

Dom opieki w Łomiankach prowadzony jest przez lekarza z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i opiece nad osobami w podeszłym wieku. Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną i pielęgniarską.

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki GERMED w Łomiankach?

Dom seniora w Łomiankach to ośrodek prywatny o charakterze koedukacyjnym. Placówka dysponuje 44 miejscami pobytu stałego. Oferta skierowana jest do osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych fizycznie.

Ośrodek przyjmuje także osoby leżące, a także z chorobą Parkinsona i Alzheimera. W ofercie domu dostępne są pobyty stałe, miesięczne i tygodniowe.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki GERMED w Łomiankach

Dom Opieki GERMED w Łomiankach to jednokondygnacyjny budynek z dużym tarasem widokowym. Obiekt może zamieszkiwać jednocześnie 44 pensjonariuszy. Z myślą o nich przygotowano wygodnie urządzone i przestronne pokoje 1-, 2- i 3-osobowe.

W ramach pobytu seniorzy mają zapewnioną organizację czasu wolnego oraz całodzienne wyżywienie. Menu składa się z 5 pożywnych, domowych posiłków. Istnieje możliwość zastosowania indywidualnego wyżywienia dla pensjonariuszy wymagających diety

Dom Opieki GERMED w Łomiankach dysponuje przestronnym pokojem dziennym i jadalnią
Dom Opieki GERMED w Łomiankach dysponuje przestronnym pokojem dziennym i jadalnią

Położenie geograficzne Domu Opieki GERMED w Łomiankach

Dom Opieki GERMED w Łomiankach jest jednym z domów opieki w województwie mazowieckim. Łomianki to miasto w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie miejsko-wiejskiej Łomianki. Miejscowość należy do aglomeracji warszawskiej. Łomianki zlokalizowane są w odległości około 14 km od stolicy.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki GERMED w Łomiankach

Ośrodek mieści się przy ulicy Narciarskiej 15 w Łomiankach. Obiekt zlokalizowany na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom opieki leży na ponad 2 ha, ogrodzonej działce. Okolica jest zielona i cicha – to istna oaza spokoju.

15, Narciarska, Łomianki, Mazowieckie, 05-092, Polska.

Do Łomianek kursują autobusy PKS Polonus w kierunku Warszawy, gmin Czosnów, Zakroczym i Leoncin oraz Nowego Dworu Mazowieckiego. Miasto połączone jest z Warszawą także środkami komunikacji miejskiej ZTM. Dojazd samochodem umożliwia z kolei droga krajowa nr 7, prowadząca z Żukowa koło Gdańska do granicy ze Słowacją w Chyżnem.

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki GERMED w Łomiankach

Dom Opieki GERMED w Łomiankach jest domem opieki położonym w mieście. Z Łomianek już przysłowiowy rzut beretem do Warszawy. Jakie miejsca warto odwiedzić w stolicy? Pałac Kultury i Nauki? Rynek Starego Miasta? Zamek Królewski? Każde z tych miejsc powinno znaleźć się na liście do odwiedzenia, szczególnie jeśli masz niewiele czasu na zwiedzanie. Na dłuższą wyprawę polecamy także m.in.:

 • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN,
 • Muzeum Powstania Warszawskiego,
 • Muzeum Narodowe,
 • Pałac Ostrogskich – Muzeum Chopina,
 • Narodowe Muzeum Techniki,
 • Centrum Nauki Kopernik,
 • Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii,
 • Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki,
 • Muzeum Wojska Polskiego.

Fot.: www.germed.domyopieki.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie