Prywatny Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dane kontaktowe:

Adres:

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Łęczna 1

Lokalizacja: W mieście
Województwo: mazowieckie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom Opieki GERMED to prywatna placówka prowadzona przez lekarza z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu seniorów. Ośrodek znajduje się w spokojnej części Nowego Dworu Mazowieckiego, w niewielkiej odległości od Wisły. Budynek jest 3-kondygnacyjny i dostosowany do pobytu 44 pensjonariuszy. Jego mieszkańcy to osoby starsze, schorowane i niepełnosprawne.

Oferta Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dom opieki w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzony jest przez lekarza z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i opiece nad osobami w podeszłym wieku. Seniorzy mogą liczyć nie tylko na opiekę lekarza internisty. Na miejscu czuwa nad nimi także doświadczony i wykwalifikowany personel opiekuńczy. Do jego zadań należy między innymi stałe monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych oraz pomoc im w podstawowych czynnościach (mycie, karmienie, ubieranie).

Prywatny Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim dysponuje przestronną stołówką
Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim dysponuje przestronną stołówką

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim?

Prywatny Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim to placówka prywatna o charakterze koedukacyjnym. Jej oferta skierowana jest do osób w podeszłym wieku, w tym osób niepełnosprawnych i schorowanych. Ośrodek dysponuje w sumie 44 miejscami. Pensjonariusze mogą w nim przebywać krótko- lub długoterminowo.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dom seniora w Nowym Dworze Mazowieckim to 3-kondygnacyjny budynek z tarasem. Na jego terenie mieści się komfortowa baza noclegowa, na którą składają się pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z balkonami. Poza pokojami dla seniorów w obiekcie znajdują się pomieszczenia wspólne, takie jak jadalnia czy świetlica.

W ramach pobytu seniorzy mają zapewnioną organizację czasu wolnego, opiekę duszpasterską, a także pełne wyżywienie uwzględniające indywidualne diety. Ośrodek dysponuje własną kuchnią, dlatego wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu.

Pokoje w Prywatnym Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim są niewielkie, ale seniorzy mogą je urządzić według własnych potrzeb
Pokoje w Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim są niewielkie, ale seniorzy mogą je urządzić według własnych potrzeb

Położenie geograficzne Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim jest jednym z domów opieki w województwie mazowieckim. Nowy Dwór Mazowiecki to miasto w centralnej Polsce. Miejscowość położona jest w powiecie nowodworskim. Geograficznie leży na Nizinie Środkowopolskiej, w Kotlinie Warszawskiej, przy ujściu Narwi do Wisły.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dom opieki mieści się przy ulicy Łęcznej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się tereny zielone przy Wiśle oraz osiedle budynków jednorodzinnych. To dogodna lokalizacja gwarantująca ciszę i spokój.

1, Łęczna, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, 05-100, Polska.

Do Nowego Dworu Mazowieckiego można dojechać samochodem, autobusem lub pociągiem. W niewielkiej odległości od domu biegnie droga wojewódzka nr 630. W mieście są stacje kolejowe Nowy Dwór Mazowiecki i Modlin. Regionalny przewoźnik (Koleje Mazowieckie) zapewnia pociągi na trasie do Ciechanowa, Mławy, Działdowa, Płocka, Legionowa, Radzymina i Tłuszcza.

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim

Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim jest domem opieki położonym w mieście. Największa atrakcja turystyczna w okolicy to Twierdza Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. To jedna z największych i najlepiej zachowanych twierdzy w Europie. Obiekt został wybudowany w otoczeniu trzech zbiegających się rzek: Narwi, Wisły i Wkry. Kompleks można zwiedzać indywidualnie lub grupowo. W tym celu należy skontaktować się z muzeum i ustalić dogodny termin. Będąc w pobliżu warto odwiedzić także Warszawę. Tam na turystów czeka znacznie więcej atrakcji. Oto kilka z nich:

 • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN,
 • Barbakan Warszawski,
 • Muzeum Powstania Warszawskiego,
 • Rynek Starego Miasta,
 • Zamek Królewski,
 • Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki,
 • Centrum Nauki Kopernik,
 • Pałac Kultury i Nauki,
 • Narodowe Muzeum Techniki.

Fot.: www.germed.domyopieki.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jedna ocena “Prywatny Dom Opieki GERMED w Nowym Dworze Mazowieckim”
 1. Zdecydowanie odradzam korzystanie z prywatnego domu opieki Germed przy ul Łęcznej 1 w NDM. Mogłabym tu opisać całą epopeję, o kradzieżach, braku opieki medycznej, napastliwym personelu, właścicielu cwaniaczku ale napiszę tylko, że nie jest to miejsce gdzie chcielibyście umieścić bliską osobę.

  Lokalizacja

  Personel

  Leczenie

  Wyżywienie

  Standard

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie