Dom Opieki SENIOR w Kozłach

Dane kontaktowe:

 • +48
 • +48
Adres:

Kozły 12,
05-240 Tłuszcz

Lokalizacja: Pod lasem W dolinie
Miasto: Kozły
Województwo: mazowieckie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom Opieki SENIOR to idealne miejsce dla osób pragnących spędzić jesień życia w komfortowych warunkach. Ośrodek zapewnia swoim podopiecznym kompleksową opiekę przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pensjonariusze mogą liczyć na najwyższe standardy pobytu, ciekawie spędzany czas w rodzinnej atmosferze, a także opiekę duszpasterską.

Oferta Domu Opieki SENIOR w Kozłach

Na miejscu nad seniorami czuwa wykwalifikowany personel – pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci oraz masażyści. Pracownicy o wysokich kwalifikacjach i ogromnej empatii zapewniają seniorom stałą kontrolę zdrowia (pomiary ciśnienia, cukru, wagi i temperatury ciała) oraz pomagają im wrócić do sprawności po urazach i chorobach. Pensjonariusze domu opieki w Kozłach mogą liczyć również na wsparcie psychologa.

W ramach funkcjonowania domu opieki SENIOR podopieczni uczestniczą w różnorodnych zajęciach z zakresu terapii zajęciowej. Personel organizuje dla nich zajęcia usprawniające, intelektualne oraz przyjęcia integracyjne. Ośrodek zapewnia im ponadto opiekę duszpasterską.

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki SENIOR w Kozłach?

Dom Opieki SENIOR w Kozłach to prywatna placówka dysponująca 24 miejscami. Ośrodek ma charakter koedukacyjny, co oznacza, że jego pensjonariuszami są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Placówka powstała z myślą o osobach w podeszłym wieku.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki SENIOR w Kozłach

Dom Opieki SENIOR w Kozłach to nowoczesny ośrodek z dużymi, wygodnie urządzonymi pokojami dla pensjonariuszy. Cały obiekt, w tym również pokoje mieszkalne wyposażone są w liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajdują się m.in.: schody z poręczami, bezpieczne rampy, a także podjazdy dla wózków inwalidzkich.

Łazienki i toalety są przestronne. Nie ma w nich barier architektonicznych. Dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej dostępny jest ponadto sprzęt rehabilitacyjny, w tym m.in.: wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki i podpórki rehabilitacyjne.

Pokoje w Domu Opieki SENIOR w Kozłach są jasne, przestronne i wyposażone w nowoczesne meble
Pokoje w Domu Opieki SENIOR w Kozłach są jasne, przestronne i wyposażone w nowoczesne meble

Podopieczni ośrodka mogą liczyć ponadto na zdrowe i zbilansowane posiłki. Menu uwzględnia życzenia pensjonariuszy, a także zalecenie lekarskie. W przypadku gdy senior ma zaleconą dietę, to posiłki dla niego są przygotowywane indywidualnie.

Personel ośrodka ma za zadanie organizować swoim podopiecznym czas wolny. Seniorzy spędzają czas wspólnie – na rozmowach, grając w karty i gry planszowe, czytając książki czy słuchając muzyki. W ośrodku organizowane są również wieczory taneczne, pokazy filmów, a także różnego rodzaju zajęcia dodatkowe.

Położenie geograficzne Domu Opieki SENIOR w Kozłach

Dom Opieki SENIOR w Kozłach jest jednym z domów opieki w województwie mazowieckim. Kozły to niewielka wieś w centralnej Polsce. Miejscowość jest położona w powiecie wołomińskim, w gminie Tłuszcz.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki SENIOR w Kozłach

Kozły, Mazowieckie, 05-240, Polska.

Ośrodek mieści się pod adresem Kozły 12. To cicha i spokojna okolica. Działka na której położony jest dom opieki bezpośrednio sąsiaduje z lasem, co jest jednym z dodatkowych atutów. Przed budynkiem biegnie droga wojewódzka nr 636, łącząca Wolę Rasztowską koło Radzymina z miejscowością Wójty koło Łochowa.

Dom Opieki SENIOR w Kozłach położony jest na ogrodzonej działce
Dom Opieki SENIOR w Kozłach położony jest na ogrodzonej działce

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki SENIOR w Kozłach

Dom Opieki SENIOR w Kozłach jest domem opieki położonym pod lasem. Kozły to niewielka miejscowość położona w niewielkiej odległości od Warszawy. Nieco ponad 20 km od ośrodka znajduje się Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. To najnowocześniejsza placówka muzealna poświęcona temu znanemu politykowi. Kolekcja muzeum obejmuje eksponaty pochodzące z różnych okresów życia Piłsudskiego. Zwiedzający mogą tutaj wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach i lekcjach muzealnych. W poszukiwaniu atrakcji należy udać się do Warszawy. Oto 10 miejsc, które warto odwiedzić będąc w stolicy:

 • Centrum Nauki Kopernik,
 • Rynek Starego Miasta,
 • Pałac Ostrogskich – Muzeum Chopina,
 • Muzeum Narodowe,
 • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN,
 • Muzeum Powstania Warszawskiego,
 • Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie,
 • Narodowe Muzeum Techniki,
 • Pałac Kultury i Nauki,
 • Muzeum Łazienki Królewskie.

Fot.: www.dom-senior.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Czy można umieścić pacjenta w ośrodku czasowo?

  Ośrodek oferuje pobyty czasowe.