SAMODZIELNY REFERENT

5090 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdynia
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W GDYNI poszukuje pracownika na stanowisko: SAMODZIELNY REFERENT

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad realizacją zadań związanych z gospodarką energetyczną w zarządzanych przez RZI w Gdyni kompleksach wojskowych
  • Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowych mediów energetycznych
  • Sprawozdawczość służbowa
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi oraz podległymi jednostkami terytorialnymi w zakresie realizacji dostaw energii elektrycznej
Wymagania
  • Wykształcenie średnie
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomości Prawa Energetycznego i Prawa Budowlanego
Dodatkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami mediów komunalnych, mile widziana
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdynia, Śródmieście
  • Pracę według grafiku ustalonego z pracodawcą
  • Umowę o pracę