Pakowacz zamówień na umowę o pracę

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Żukowo
Wymagane doświadczenie

Hurtownia kosmetyczna Pimp My Lashes poszukuje pracownika do pakowania oraz realizacji zamówień internetowych. Zapewniona umowa o pracę.

Zakres obowiązków
  • pakowanie przesyłek dla klientów
  • kompletowanie zamówień internetowych oraz ich koordynowanie
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • pakowanie zgodnie z wytycznymi
  • kontrola ilościowa stanów magazynowych i wsparcie przy bieżących dostawach
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
Wymagania
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
  • wysoka chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność w godzinach 8:00 – 16:00
Dodatkowe
  • zainteresowanie kosmetyką
Oferujemy
  • stałą współpracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)
  • stałe godziny pracy 8 h dziennie od poniedziałku do piątku
  • możliwość nadgodzin oraz pracy w weekend