Robotnik gospodarczy – umowa o pracę na zastępstwie

3856 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie

Komenda Stołeczna Policji poszukuje osoby na stanowisko: Robotnik gospodarczy. Zapewniona umowa o pracę na zastępstwie. Dodatkowo 10% premii i dodatek za wysługę lat po 5-ciu latach pracy.

Zakres obowiązków
  • utrzymywanie terenów przyległych do obiektów w czystości poprzez zamiatanie parkingów, chodników i ulic
  • wykonywanie prac porządkowych wokół budynków
  • w okresie letnim zgrabianie i usuwanie liści
  • w okresie zimowym usuwanie śniegu i lodu z terenu, posypywanie piaskiem chodnika
  • malowanie konstrukcji budowlanych
  • wyrównywanie ścian gładzią gipsową, szlifowanie ścian, szpachlowanie
  • przyrządzanie i mieszanie farb, zapraw malarskich
  • bieżąca konserwacja przydzielonego sprzętu
  • bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętności/kwalifikacje zawodowe
  • organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • sumienność
  • co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 7:00-15:00, 8:00-16:00