PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY (OPERA)

28 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

OPERA BAŁTYCKA W GDAŃSKU poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Codzienne sprzątanie wyznaczonego rejonu w dużym obiekcie
  • Czyszczenie mebli i wyposażenia pomieszczeń nie rzadziej niż co drugi dzień
  • Odkurzanie wykładziny nie rzadziej niż co drugi dzień
  • Mycie posadzki nie rzadziej niż co drugi dzień
  • Mycie zabrudzeń na ścianach korytarzy i pomieszczeń w razie potrzeby
  • Mycie okien w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na kwartał
  • Mycie drzwi w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na miesiąc
  • Czyszczenie powierzchni szklanych (szyby w drzwiach raz w tygodniu, lustra, szklane balustrady i szklana ścianka w kasie biletowej w razie, potrzeby, nie rzadziej niż raz w tygodniu)
  • Pobieranie minimum jeden raz w miesiącu środków utrzymania czystości
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki środkami utrzymania czystości
Wymagania
  • Skrupulatność, sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Aniołki
  • Pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą, również w weekendy
  • Umowę o pracę w zastępstwie