LAKIERNIK / ŚRUTOWNIK

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Łódź
Wymagane doświadczenie

Firma ALUCROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: LAKIERNIK / ŚRUTOWNIK

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Przygotowanie materiału do procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie pobranego materiału zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i systemem lakierniczym
  • Śrutowanie detali w kabinie śrutowniczej
  • Inne prace wspomagające produkcję
  • Przygotowanie elementów do lakierowania i śrutowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie, odmuch detali, itp.)
  • Śrutowanie wg zadanej klasy śrutowania i technologii wykonania
  • Lakierowanie wg określonego systemu lakierniczego i technologii Kontrola wyrobu w procesie śrutowania/lakierowania
  • Informowanie do Brygadzisty o wszelkich nieprawidłowościach w tym obszarze
  • Informowanie o wszelkich nieprawidłowościach występujących w opisywanym obszarze
Wymagania
  • Prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Znajomość angielskiego, w mowie i w piśmie - A1 - początkujący
  • Kilkumiesięczne doświadczenie w lakiernictwie i śrutowaniu
  • Dyspozycyjność (praca poza granicami Polski przez kilka tygodni)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku śrutownika/lakiernika
Dodatkowe
  • Znajomości języka angielskiego (mile widziana)
  • Uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Szwecja
  • Pracę od poniedziałku do niedzieli, w zakresie godzin: 07.00-21.00 praca na terenie Szwecji ( dwie zmiany)
  • Umowę o pracę na czas określony