GŁÓWNY SPECJALISTA DS. STAŻY UCZNIOWSKICH

od 960 do 1440 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W GDAŃSKU poszukuje pracownika na stanowisko: GŁÓWNY SPECJALISTA DS. STAŻY UCZNIOWSKICH

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Planowanie i nadzór merytoryczny nad realizacją staży uczniowskich nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami w celu realizacji staży
  • Udzielanie informacji nt. warunków organizacji stażu
  • Przechowywanie i aktualizowanie informacji o lokalnym rynku pracy
  • Dobór uczniów na konkretne miejsce stażu, bieżący monitoring zapotrzebowania, ustalanie warunków stażu
  • Nadzór nad działaniami przy organizacji stażu
  • Monitoring i sprawozdawczość z realizacji staży uczniowskich.
  • Przygotowanie dokumentacji stażowej i nadzór nad obiegiem, kompletowaniem, rozliczaniem
  • Współpraca z zespołem projektowym
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze edukacji zawodowej
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z prawem oświatowym, podstawami programowymi kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego, regionalnym rynkiem pracy
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Brzeźno
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę na czas określony