Sprzedawca w dziale mięso, wędliny, sery

4800 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Sopot
Doświadczenie niewymagane

Firma Delikatesy Spożywcze Mrozińscy poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca w dziale mięso, wędliny, sery. Praca na pełen etat, na umowę o pracę.

Zakres obowiązków
  • sprzedaż produktów z działu lada tradycyjna
Wymagania
  • doświadczenie w handlu w obsłudze klienta,
  • samoorganizacja oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy
  • pozytywne nastawienie oraz chęci do nauki i rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie produktami z powierzonego działu oraz zdobywanie wiedzy na ich temat
Dodatkowe
  • doświadczenie w branży mięsno - wędliniarskiej
  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne
  • doświadczenie w pracy w piekarni bądź cukierni
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • szkolenie stanowiskowe i pełne wdrożenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i specjalizacji
  • możliwość współtworzenia oferty sklepu
  • atrakcyjne wynagrodzenie