Specjalista ds. kard i płac

9600 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie

GREMI PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • kompleksowa administracja dokumentacji pracowniczej: zarządzanie dokumentacją związaną z cyklem życia pracownika w firmie, od nawiązania stosunku pracy, przez jego trwanie, aż do jego rozwiązania
  • odpowiedzialność za aktualizację, kontrolę oraz archiwizację dokumentów pracowniczych, w tym umów, aneksów, świadectw pracy oraz innych niezbędnych dokumentów
  • monitoring ważności badań lekarskich i szkoleń BHP: kontrolowanie badań lekarskich pracowników oraz szkoleń BHP
  • odpowiedzialność za prowadzenie rejestrów i przypominanie o konieczności odnowienia dokumentów
  • samodzielne sporządzanie i weryfikacja list płac: odpowiedzialność za przygotowanie list płac, obliczanie wynagrodzeń, potrąceń, i naliczeń dodatkowych, kontrola poprawności danych i rozliczeń
  • zarządzanie ewidencją czasu pracy: dokładna ewidencja czasu pracy, rejestracja urlopów, zwolnień lekarskich oraz kontrola list obecności, zapewnienie aktualności, dokładności i zgodności z przepisami zapisów
  • administracja benefitami pracowniczymi: zarządzanie pakietami benefitów pracowniczych, w tym ubezpieczeniami zdrowotnymi, programami emerytalnymi, kartami multisport
  • koordynacja procesów związanych z benefitami, obsługa pracowniczych planów kapitałowych (PPK): zarządzanie procesami związanymi z PPK, w tym rejestracją uczestników, monitorowaniem wpłat i zarządzaniem informacjami o planach, przygotowywanie deklaracji podatkowych i dokumentów rozliczeniowych: sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych i rozliczeniowych, w tym PIT, ZUS, PFRON
  • zapewnienie zgodności z przepisami i terminowości, bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych: wsparcie pracowników w codziennych sprawach kadrowych, udzielanie odpowiedzi na pytania, rozwiązywanie problemów oraz porad w zakresie przepisów i procedur kadrowych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • zaawansowana umiejętność obsługi programu Płatnik i pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowych
  • wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz procedur kadrowo-płacowych
  • wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialności oraz dyskrecji, zwłaszcza w zarządzaniu danymi pracowniczymi
  • zdolność do efektywnego zarządzania czasem, pracy pod presją terminów, zachowując wysoką dokładność
  • zdolność do nawiązywania relacji i pracy w zespole
Dodatkowe
  • doświadczenie w pracy z systemem Insert Gratyfikant
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Śródmieście
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00
  • umowę o pracę na czas określony