Pielęgniarka/pielęgniarz – praca na dwie zmiany

516 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ “POD BRZOZAMI” poszukuje osoby na stanowisko Pielęgniarka/pielęgniarz. Oferowana umowa o pracę na czas określony, praca na dwie zmiany 7:00-19:00, 19:00-7:00.

Zakres obowiązków
  • realizacja usług opiekuńczych w zakresie pielęgnacji oraz działania w ramach świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców Domu w oparciu o zlecenia lekarskie, a w szczególności świadczenia zabiegowe, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne
  • ścisły kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu oraz lekarzami specjalistami
  • przekazywanie dziennego i nocnego dyżuru drugiej pielęgniarce obejmującej dyżur
  • motywowanie mieszkańców do aktywności samodzielności oraz wzmacnianie ich indywidualnych umiejętności, zdolności
  • prowadzenie wewnętrznej dokumentacji dotyczącej stanu zdrowia i kondycji psychofizycznej mieszkańców oraz odpowiednio ją przechowuje zgodnie z regulacjami wewnętrznymi Domu Pomocy Społecznej
  • podejmowanie działań mających na celu ratowanie życia ludzkiego oraz koordynacja akcji ratunkowej do czasu przybycia służb ratunkowych
Wymagania
  • wykształcenie średnie zawodowe - Pielęgniarstwo
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
Oferujemy
  • umowa o pracę
  • + wysługa lat, + dodatek motywacyjny + trzynasta pensja
  • pracę na dwie zmiany w godzinach: 7:00-19:00, 19:00-7:00.