Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” w Piotrowicach

Dane kontaktowe:

 • +48
 • 46
Adres:

Piotrowice 9,
99-423 Bielawy

Lokalizacja: W dolinie
Miasto: Piotrowice
Województwo: łódzkie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Ośrodek w Piotrowicach to kameralna placówka gwarantująca komfortowe warunki bytowe i całodobową opiekę. Z oferty ośrodka mogą skorzystać osoby starsze, schorowane i niepełnosprawne fizycznie – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dom wpisany jest do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę seniorom prowadzonym przez Wojewodę Łódzkiego.

Oferta placówki „Zacisze” w Piotrowicach

Dom opieki w Piotrowicach gwarantuje komfortowe warunki pobytu połączone z całodobową opieką. W ramach pobytu pensjonariusze mogą liczyć również na różnego rodzaju zajęcia aktywizujące, dzięki którym mogą szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” w Piotrowicach - pokój pobytu dziennego
Pokój pobytu dziennego w ośrodku ,,Zacisze” w Piotrowicach

Kto może skorzystać z oferty placówki „Zacisze” w Piotrowicach?

Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” to prywatny ośrodek przeznaczony dla osób w podeszłym wieku, przewlekle somatycznie chorych oraz niepełnosprawnych fizycznie. Dom jest koedukacyjny.

Oferta ośrodka obejmuje pobyty krótko- i długoterminowe. ,,Zacisze” jest wpisane do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę seniorom prowadzonym przez Wojewodę Łódzkiego.

Warunki lokatorskie w placówce „Zacisze” w Piotrowicach

Ośrodek dysponuje pokojami 2- i 3-osobowymi. To w sumie 35 miejsc dla przyszłych pensjonariuszy, którzy pragną spędzić jesień życia w komfortowych warunkach i ciepłej, domowej atmosferze.

W ramach pobytu mają zapewnione całodzienne wyżywienie składające się z 4 smacznych, domowych posiłków. Personel zadba również o to, by podopieczni domu się nie nudzili – do jego zadań należy bowiem organizacja czasu wolnego.

Całkowity koszt pobytu wraz z lekami i pampersami to 3.700 złotych.

Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” w Piotrowicach - jeden z pokoi przeznaczonych dla pensjonariuszy
Jeden z pokoi dla pensjonariuszy w ośrodku ,,Zacisze” w Piotrowicach

Położenie geograficzne placówki „Zacisze” w Piotrowicach

Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” w Piotrowicach jest jednym z domów opieki w województwie łódzkim. Piotrowice to niewielka wieś w powiecie łowickim, w gminie Bielawy.

Lokalizacja i dojazd do placówki „Zacisze” w Piotrowicach

Placówka Całodobowej Opieki znajduje się we wsi Piotrowice, w cichej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo domu to pola i łąki. Dom opieki jest oddalony o najbliższych zabudowań, co zapewnia poczucie prywatności.

Piotrowice, Łódzkie, 99-423, Polska.

Dojazd do Piotrowic umożliwia droga wojewódzka nr 703. Trasa ta przebiega w całości na terenie województwa łódzkiego. Biegnie przez 3 powiaty: poddębicki, łęczycki i łowicki.

Atrakcje turystyczne w okolicy placówki „Zacisze” w Piotrowicach

Placówka Całodobowej Opieki „Zacisze” w Piotrowicach jest domem opieki położonym w dolinie. Piotrowice to niewielka wieś, w której nie ma zbyt wielu atrakcji. W poszukiwaniu ciekawych miejsc warto udać się na przykład do Łęczycy. W mieście koniecznie należy odwiedzić tamtejszy zamek, który został wzniesiony za czasów Kazimierza Wielkiego. To wyjątkowe miejsce kojarzone jest przede wszystkim z legendą o Diable Borucie. Obecnie na terenie zamku mieści się muzeum miejskie, a także punkt widokowy. Inne atrakcje turystyczne regionu to:

 • Kolegiata w Tumie,
 • Ruiny zamku w Besiekierach,
 • Zoo Safari Borysew w Poddębicach,
 • Kopalnia Soli w Kłodawie,
 • Termu Uniejów,
 • Zamek w Oporowie.

Fot.: www.zaciszeopieka.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie