Dom Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom opieki ,,Zacisze Seniora” w Ozorkowie to prywatny ośrodek opieki całodobowej stworzony z myślą o osobach starszych, schorowanych i niepełnosprawnych fizycznie. Każdy z podopiecznych domu może liczyć na indywidualne traktowanie oraz opiekę medyczną. Pensjonariusze mają zapewnione bardzo dobre warunki bytowe – czekają na nich komfortowe pokoje i smaczne posiłki.

Oferta Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Pensjonariusze domu opieki w Zgierzu podlegają opiece lekarzy i pielęgniarek prowadzonej przez lekarzy z przychodni zdrowia GA-MED. Otrzymują ponadto wsparcie psychiatry i psychologa. Ośrodek zapewnia swoim podopiecznym także transport medyczny, a nawet całodobowy monitoring kardiologiczny z badaniem EKG.

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie?

Dom Opieki w Ozorkowie to placówka prywatna zapewniająca całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym, a także osobom w podeszłym wieku. To kameralny ośrodek dysponujący zaledwie 6 miejscami. Oferta ,,Zacisza Seniora” kierowana jest zarówno do osób poszukujących stałej, jak i tylko tymczasowej opieki.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

W ramach pobytu w ośrodku pensjonariusze mają zapewnione całodobowe zakwaterowania w pokojach 1- i 2-osobowych, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podopieczni domu mogą liczyć ponadto na:

 • całodzienne wyżywienie w postaci 4 posiłków,
 • dostęp do telewizji i Internetu,
 • opiekę duszpasterską,
 • pomoc w codziennych czynnościach,
 • dostęp do ogrodu,
 • organizację czasu wolnego i zajęć terapeutycznych.
Dom Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie dysponuje komfortowymi pokojami dla pensjonariuszy
Dom Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie dysponuje komfortowymi pokojami dla pensjonariuszy

Położenie geograficzne Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Dom Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie jest jednym z domów opieki w województwie łódzkim. Ozorków to miasto w powiecie zgierskim. Geograficznie leży w centralnej części kraju, nad rzeką Bzurą, w odległości 20 km na północ od Łodzi. Ozorków położony jest w historycznej ziemi łęczyckiej.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Dom Opieki mieści się przy ulicy Żwirki 2 w Ozorkowie. Obiekt położony jest w pewnej odległości od centrum miasta, na ogrodzonej działce. Przydomowy ogród jest do dyspozycji mieszkańców ośrodka.

2, Żwirki, Ozorków, Łódzkie, 95-035, Polska.

Jak dojechać do domu? Najwygodniej i najszybciej dojedziesz samochodem – ośrodek znajduje się około 8 km od wjazdu na autostradę A2 Warszawa-Poznań. Do miasta można również dojechać pociągiem. W Ozorkowie znajdują się dwa czynne przystanki kolejowe: Ozorków i Ozorków Nowe Miasto. Przez obydwa przebiega linia kolejowa nr 16: Łódź Widzew – Zgierz – Ozorków – Łęczyca – Kutno.

Teren przed Domem Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie
Teren przed Domem Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie

Dom Opieki „Zacisze Seniora” w Ozorkowie jest domem opieki położonym w mieście. Ozorków to niewielkie miasto położone zaledwie 20 kilometrów od stolicy województwa łódzkiego. W okolicy nie brakuje zabytków i atrakcji turystycznych. Kolegiata w Tumie, Zamek w Łęczycy czy Muzeum Miasta Zgierza to tylko niektóre z nich. Sporo ciekawych miejsc znajduje się w Łodzi. Oto kilka z nich:

 • Centralne Muzeum Włókiennictwa,
 • Muzeum Kinematogafii,
 • Centrum Nauki i Techniki EC1,
 • Muzeum Miasta Łodzi,
 • Muzeum Fabryki – Manufaktura,
 • Palmiarnia w Łodzi.

Fot.: www.zaciszeseniora.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie