Pensjonat Domowe Zacisze w Kębłowie

Pensjonat Domowe Zacisze w Kębłowie

Dane kontaktowe:

Adres:

ul. Liliowa 2
84-242 Kębłowo

Lokalizacja: Pod lasem
Miasto: Kębłowo
Województwo: pomorskie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Pensjonat Domowe Zacisze to prywatny ośrodek położony na terenie malowniczej, kaszubskiej wsi. Placówka oferuje opiekę dzienną nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i schorowanymi. Seniorzy mogą tu liczyć na rodzinną i miłą atmosferę, organizację czasu wolnego według ich preferencji oraz smaczne, domowe posiłki. Na miejscu do dyspozycji pensjonariuszy jest jadalnia, pokoje dziennego pobytu oraz pokoje wyposażone w łóżka.

Oferta Pensjonatu Domowe Zacisze w Kębłowie

Pensjonariusze mają zapewnioną kompleksową opiekę – sprawuje ją zarówno personel opiekuńczy, jak i medyczny. W ramach pobytu w domu opieki w Kębłowie seniorzy mogą liczyć na opiekę lekarza i pielęgniarski. Ośrodek zapewnia im również udział w terapii zajęciowej.

Kto może skorzystać z oferty Pensjonatu Domowe Zacisze w Kębłowie?

Pensjonat Domowe Zacisze w Kębłowie to prywatna placówka oferująca opiekę dzienną nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i schorowanymi. Ośrodek ma charakter koedukacyjny i dysponuje 8 miejscami.

W cenę pobytu wliczone są:

 • pełne wyżywienie,
 • opieka lekarska i pielęgniarska,
 • opieka duszpasterska,
 • terapia zajęciowa.

Warunki lokatorskie w Pensjonacie Domowe Zacisze w Kębłowie

Pensjonat oferuje opiekę dzienną. Pensjonariusze mogą więc liczyć nie tylko na opiekę, ale i na organizację czasu wolnego. Sam obiekt jest dostosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych – nie posiada barier architektonicznych.

Na miejscu do dyspozycji gości są pokoje z łóżkami, a także pomieszczenia ogólnodostępne – przestronna jadalnia oraz pokoje dziennego pobytu, w których odbywają się różnego rodzaju zajęcia.

W budynku znajduje się także kuchnia, w której każdego dnia przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki dla pensjonariuszy.

Położenie geograficzne Pensjonatu Domowe Zacisze w Kębłowie

Pensjonat Domowe Zacisze w Kębłowie jest jednym z domów opieki w województwie pomorskim. Kębłowo to malownicza wieś kaszubska w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino.

Lokalizacja i dojazd do Pensjonatu Domowe Zacisze w Kębłowie

Dom opieki mieści się przy ulicy Liliowej 2 w Kębłowie. Obiekt leży na ogrodzonej działce, na uboczu wsi, pod lasem. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy.

2, Liliowa, Kębłowo, Pomorskie, 84-242, Polska.

Ośrodek zlokalizowany jest około 10 km od Wejherowa i 30 km od Trójmiasta. Miejscowość Kębłowo położona jest w rozwidleniu drogi krajowej nr 6 i drogi wojewódzkiej nr 218. Trasa DK6 prowadzi od granicy z Niemcami w Kołbaskowie do Rusocina koło Pruszcza Gdańskiego. Droga DW218 ma swój początek w Krokowej, a koniec w Gdańsku Osowej.

Atrakcje turystyczne w okolicy Pensjonatu Domowe Zacisze w Kębłowie

Pensjonat Domowe Zacisze w Kębłowie jest domem opieki położonym pod lasem. W odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Kębłowa znajduje się Sea Park Sarbsk – jedna z największych atrakcji regionu. To unikatowe miejsce w Polsce, usytuowane bezpośrednio nad brzegiem Bałtyku – można tu z bliska podziwiać fascynujące foki szare i urocze kotiki południowoamerykańskie. Na terenie parku znajduje się również oceanarium 3D, kino 5D oraz Muzeum Marynistyczne. Pozostałe atrakcje w okolicy to:

 • Strusia Farma w Kniewie,
 • Park Dinozaurów Łeba Park,
 • Muzeum Figur Woskowych w Łebie,
 • Wieża Kaszubskie Oko we wsi Gniewino,
 • Muzeum Techniki Wojskowej Gryf w Dąbrówce,
 • Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki w Wejherowie,
 • Kaszubski Park Miniatur w miejscowości Strysza Buda.

Fot.: www.pensjonat-domowezacisze.rzetelnafirma.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie