Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Dane kontaktowe:

Adres:

Ul. Wola Czołnowska 64
Wola Czołnowska 24-105

Lokalizacja: W dolinie
Województwo: lubelskie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Dom Seniora „A w sercu maj” to nowoczesna placówka, oferująca całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku – zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ośrodek oddaje do dyspozycji podopiecznych komfortowe pokoje o wysokim standardzie oraz nowoczesny sprzęt do rehabilitacji. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem seniorów czuwa wykwalifikowana kadra medyczna.

Oferta Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Jednym z atutów domu opieki w Woli Czołnowskiej jest wysoko wykwalifikowana kadra, która czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem mieszkańców. Placówka współpracuje z opiekunami osób starszych, pielęgniarkami, lekarzami oraz rehabilitantami.

Podopieczni mają zagwarantowany dostęp do regularnie prowadzonych konsultacji i badań kontrolnych lekarzy specjalistów. Na podstawie zaleceń personel placówki ustala indywidualne plany opieki dopasowane do każdego seniora.

W Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej znajduje się kaplica - mają do niej dostęp mieszkańcy domu i ich bliscy
W Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej znajduje się kaplica – mają do niej dostęp mieszkańcy domu i ich bliscy

Ośrodek zapewnia podopiecznym dostęp do rehabilitacji oraz terapii zajęciowej. Rehabilitacja obejmuje zabiegi wykonywane przez wykwalifikowanych, doświadczonych fizjoterapeutów. W domu odbywają się między innymi grupowe zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu.

Terapia zajęciowa skupia się przede wszystkim na podtrzymywaniu i rozwijaniu zainteresowań podopiecznych. Wśród proponowanych aktywności nie mogło zabraknąć zajęć manualnych, plastycznych i muzycznych. Zajęcia tego typu pobudzają seniorów intelektualnie, a jednocześnie sprawiają im wiele frajdy.

Kto może skorzystać z oferty Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej?

Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej to placówka prywatna, oferująca całodobową opiekę osobom starszym, schorowanym i niepełnosprawnym. Mieszkańcami ośrodka są kobiety i mężczyźni. Oferta obejmuje pobyty krótko- i długoterminowe.

Warunki lokatorskie w Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Obiekt jest nowoczesny i funkcjonalnie urządzony. Budynek spełnia wszelkie obowiązujące standardy i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Placówka zapewnia swoim podopiecznym:

 • komfortowe warunki zakwaterowania,
 • smaczne i pełnowartościowe posiłki,
 • profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny,
 • dostęp do terenów zielonych wokół domu.
Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej - jeden z pokoi przeznaczonych dla pensjonariuszy
Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej – jeden z pokoi przeznaczonych dla pensjonariuszy

Seniorzy mieszkają w komfortowo urządzonych pokojach. Wszystkie lokale mieszkalne są dostosowane do osób w podeszłym wieku, ale też z niepełnosprawnością czy przewlekle chorych. Podczas pobytu pensjonariusze są pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Ośrodek zapewnia swoim podopiecznym opiekę duszpasterską. Placówka podjęła regularną współpracę z duchownym z pobliskiej parafii, który odwiedza dom każdego dnia. Seniorzy mogą również uczestniczyć w odprawianych na terenie ośrodka nabożeństwach. W budynku znajduje się kaplica.

Położenie geograficzne Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej jest jednym z domów opieki w województwie lubelskim. Wola Czołnowska to wieś we wschodniej Polsce. Miejscowość jest położona w powiecie puławskim, w gminie Baranów.

Lokalizacja i dojazd do Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Ośrodek zlokalizowany jest w Woli Czołnowskiej, w odległości około 4 km od Baranowa i 24 km od Puław. Dom opieki leży w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie nie ma żadnych zabudowań. To stwarza doskonałe warunki do wypoczynku.

Wola Czołnowska, Lubelskie, 24-105, Polska.

Wola Czołnowska to niewielka wieś, w której nie ma stacji kolejowej. Dojazd możliwy jest samochodem, między innymi drogą ekspresową nr 17, nazywaną też Szosą Lubelską. Trasa łączy aglomerację warszawską z aglomeracją lubelską i prowadzi dalej przez Zamość w kierunku Lwowa.

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej

Dom Seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej jest domem opieki położonym w dolinie. Wola Czołnowska to niewielka miejscowość, w której nie ma zbyt wielu atrakcji turystycznych. W poszukiwaniu ciekawych miejsc warto udać się do oddalonych o około 24 km Puław. Będąc w mieście warto wybrać się do Pałacu Czartoryskich oraz Świątyni Sybilli. Inne atrakcje w regionie to:

 • Muzeum Nietypowych Rowerów we wsi Gołąb,
 • Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,
 • Park Rozrywki Magiczne Ogrody w Janowcu,
 • Muzeum Stefana Żeromskiego w Nałęczowie,
 • Góra Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym,
 • Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym,
 • Ruiny zamku w Janowcu.

Fot.: www.domsenioraawsercumaj.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie