Dom Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Dane kontaktowe:

Adres:

ul. Zieleń 99D,
62-240 Trzemeszno

Lokalizacja: W dolinie W mieście
Miasto: Trzemeszno
Województwo: wielkopolskie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

Zielony Zakątek to prywatny dom seniora położony w zacisznej i malowniczej okolicy. Ośrodek powstał z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą mieszkać w pojedynkę. W Domu Seniora w Trzemesznie czekają na nich komfortowe pokoje, wykwalifikowany personel i bogata oferta zajęć. Cały obiekt przystosowany jest do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Oferta Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Dom opieki w Trzemesznie zapewnia swoim podopiecznym całodobową opiekę, pielęgnację w czasie choroby i organizację czasu wolnego. Pozostałe świadczenia wliczone w cenę pobytu to:

 • opieka pielęgniarska,
 • terapia zajęciowa,
 • rehabilitacja,
 • opieka duszpasterska.

Kto może skorzystać z oferty Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie?

Dom opieki w Trzemesznie to placówka prywatna o charakterze koedukacyjnym. Ośrodek dysponuje łącznie 20 miejscami. Mieszkańcy domu to osoby w podeszłym wieku i seniorzy niepełnosprawni fizycznie.

Warunki lokatorskie w Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Dom Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie to nowoczesny obiekt, który został w pełni przystosowany do pobytu osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na miejscu na gości czekają komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem, wygodne łóżko i meble do przechowywania osobistych rzeczy.

W cenę pobytu wliczone jest całodzienne wyżywienie oraz organizacja czasu wolnego. Seniorzy mogą liczyć ponadto na opiekę duszpasterską i kameralną, rodzinną atmosferę.

Pokoje w Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie posiadają bezpośrednie wyjście na słoneczny taras
Pokoje w Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie posiadają bezpośrednie wyjście na słoneczny taras

Położenie geograficzne Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Dom Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie jest jednym z domów opieki w województwie wielkopolskim. Trzemeszno to miasto w powiecie gnieźnieńskim, w gminie miejsko-wiejskiej Trzemeszno. Geograficznie leży na Pojezierzu Gnieźnieńskim oraz częściowo na Pojezierzu Żnińsko-Mogileńskim. Trzemeszno położone jest nad trzema jeziorami: Bystrzyckim, Popielewskim i Trzemeszno.

Lokalizacja i dojazd do Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Ośrodek znajduje się przy ulicy Zieleń 99D w miejscowości Trzemeszno. Bliskość jeziora i otoczenie natury sprawiają, że wokół panuje cisza i spokój. Wszystko to sprawia, że dom opieki w Trzemesznie to idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca do spędzenia ,,jesieni życia”.

Do Trzemeszna można dojechać samochodem. Przez miasto biegnie droga krajowa nr 15, łącząca Trzebnicę z Ostródą. Trasa przebiega przez 4 województwa: dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.

99, Zielona, Trzemeszno, Wielkopolskie, 62-240, Polska.

Na terenie miasta znajduje się stacja kolejowa na linii Poznań-Gniezno-Inowrocław-Gdańsk/Olsztyn. To dobra informacja dla osób podróżujących pociągiem. W Trzemesznie działa również komunikacja autobusowa.

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie

Dom Seniora Zielony Zakątek w Trzemesznie jest domem opieki położonym w dolinie. Trzemeszno to miejscowość położona zaledwie 15 kilometrów od pierwszej stolicy Polski. W Gnieźnie czeka na turystów wiele atrakcji, w tym Muzeum Początków Państwa Polskiego. Zwiedzający mają okazję zapoznać się tu z kilkoma wystawami stałymi, które przybliżają różne aspekty życia w dawnym państwie polskim. Dzieci i dorośli mogą ponadto wziąć udział w w lekcjach i warsztatach muzealnych o różnorodnej tematyce. Pozostałe atrakcje w okolicy to:

 • Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej,
 • Rynek w Gnieźnie,
 • Park Rozrywki Zaurolandia w Biskupinie,
 • Interaktywne Muzeum Rybactwa w Biskupinie,
 • Osada w Biskupinie,
 • Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy,
 • Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach.

Fot.: www.twojzielonyzakatek.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie