Dom Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Dane kontaktowe:

Adres:

ul. Młyńska 20
76- 251 Kobylnica

Lokalizacja: W dolinie
Miasto: Kobylnica
Województwo: pomorskie
obiekt zweryfikowany w KRDO
Jesteś właścicielem? Napisz!
Metryka
Finansowanie
prywatne
Opis

„Dolina Słupi” to prywatny dom opieki położony w Kobylnicy, nieopodal Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażony w windę osobową. Jednym z jego atutów jest teren rekreacyjny z wyznaczonymi alejkami do spacerowania. Na miejscu znajduje się komfortowa baza noclegowa – każdy z pokoi posiada łazienkę i instalację przywoławczą.

Oferta Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Nad zdrowiem, bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem mieszkańców domu opieki w Kobylnicy czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel. Opiekunowie i pielęgniarki zapewniają pensjonariuszom całodobową, kompleksową opiekę, pomoc w codziennych czynnościach, a także pielęgnację w czasie choroby. Do zadań personelu należy również organizacja czasu wolnego, w tym terapii zajęciowej.

Seniorzy są pod stałą opieką lekarza internisty. W miarę potrzeb mogą liczyć również na badania kontrolne i wizyty u lekarzy specjalistów.

Kto może skorzystać z oferty Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy?

Dom Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy jest placówką prywatną, dysponującą 41 miejscami. Oferta ośrodka skierowana jest do osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz seniorów.

Ceny za pobyt różnią się w zależności od rodzaju wybranego pokoju czy stopnia sprawności seniora. Szczegółowe informacje dotyczące cennika można uzyskać pod numerem 59 841 52 70 w godzinach 8:00-16:00.

Warunki lokatorskie w Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Budynek jest nowoczesny, 2-kondygnacyjny i wyposażony w windę osobową. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych. Zadbano jednak o liczne udogodnienia, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa i uławianie codziennego funkcjonowania mieszkańcom. W budynku znajduje się m.in.:

 • system przeciwpożarowy i oddymiający,
 • nowoczesna instalacja przywoławcza,
 • szerokie trakty komunikacyjne,
 • podjazdy dla wózków inwalidzkich,
 • wygodne schody i wymiarowe drzwi.
Na parterze Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy mieści się pokój dzienny, w którym seniorzy spędzają czas w ciągu dnia
Na parterze Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy mieści się pokój dzienny, w którym seniorzy spędzają czas w ciągu dnia

Dom ma powierzchnię 100 m2. Na jego terenie mieści się komfortowa baza noclegowa składająca się z pokoi 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę oraz instalację przywoławczą. Mieszkańcy domu mają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Nad porządkiem w pokojach codziennie czuwa personel sprzątający. Do dyspozycji mieszkańców są także pomieszczenia ogólnodostępne, w tym pokoje pobytu dziennego.

W ramach pobytu pensjonariusze mają zapewnione ponadto:

 • całodzienne wyżywienie (5 posiłków uwzględniających indywidualne diety),
 • dostęp do pralni i suszarni,
 • bezpłatny parking dla odwiedzających,
 • pomoc w podstawowych czynnościach życiowych,
 • opiekę duszpasterską.

Położenie geograficzne Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Dom Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy jest jednym z domów opieki w województwie pomiorskim. Kobylnica to wieś w powiecie słupskim, w gminie Kobylnica. Miejscowość leży nad rzeką Słupią, w odległości około 18 km od morza. Kobylnica graniczy z miastem Słupsk.

Lokalizacja i dojazd do Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Dom opieki mieści się przy ulicy Młyńskiej 20 w Kobylnicy, nieopodal Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”. Obiekt leży w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu domków jednorodzinnych.

20, Młyńska, Kobylnica, Pomorskie, 76-251, Polska.

Dojazd do Kobylnicy nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Przez miejscowość biegną dwie drogi krajowe – DK21 z Miastka do Ustki oraz DK6 z Kołbaskowa do Rusocina koło Pruszcza Gdańskiego. Połączenie z centrum Słupska umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej. W Kobylnicy znajduje się również przystanek kolejowy.

Atrakcje turystyczne w okolicy Domu Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy

Dom Opieki „Dolina Słupi” w Kobylnicy jest domem opieki położonym w dolinie. Kobylnica to niewielka miejscowość granicząca ze Słupskiem. To właśnie w tym mieście znajduje się Muzeum Pomorza Środkowego, którego zbiory liczą ponad 30 000 eksponatów. Są one podzielone między ekspozycje nawiązujące do historii regionu, rzemiosła, sztuki czy etnografii. Na terenie muzeum znajduje się największa na świecie kolekcja prac Stanisława Ignacego Witkiewicza – Witkacego. Jakie jeszcze miejsca warto odwiedzić w okolicy? Oto kilka z nich:

 • ZOO i Fokarium Dolina Charlotty we wsi Strzelinko,
 • Park Rozrywki MegaLandia w Przewłoce,
 • Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie,
 • Muzeum Chleba w Ustce,
 • Latarnia morska w Jarosławcu,
 • Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach,
 • Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie.

Fot.: www.dolinaslupi.com.pl

Oceń to miejsce

Opinie dotyczące placówek są bardzo ważne dla innych użytkowników szukających dla siebie idealnego miejsca. Zrób, co możesz, aby Twoja opinia była rzetelna i wnosiła jak najwięcej dla innych!

Lokalizacja

Personel

Leczenie

Wyżywienie

Standard

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie dotyczące placówki. Zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zapytanie dotarło w odpowiednie miejsce i wróciło z wyczerpującą odpowiedzią! Zostaniesz o niej powiadomiony drogą mailową!
  Pytania

  Zadaj pierwsze pytanie